İNSAN DEĞERLERİ

Değişimi yöneten tek değer insandır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKALARIMIZ


Öznur Savunma’nın başarısı; temel değer ve prensiplerini sürekli yaşatan ve sürdürülebilir kılan çalışanlarından gelmektedir. Bu anlayışımız doğrultusunda organizasyonumuzda oluşabilecek açık pozisyonlara uygun ve doğru adayların seçimi ve tüm başvuruda bulunan adaylara eşit fırsat sunabilmek bizim için önemlidir.
İşe alım süreci sonrası, Kurumsal ve Teknik Oryantasyon programları ile işe uyum süreci sağlıklı bir şekilde yürütülmektedir.
Kendi kendine yetebilen organizasyon olma prensibini benimseyen şirketimiz, çalışan ve şirket performansının sürekli geliştirilmesini amaçlamaktadır. Organizasyonun gereksinimleri doğrultusunda çalışanların mevcut ve gelecekteki gelişim ihtiyaçları planlanırken şirket içi kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılması da hedeflenmektedir.
İşe girişten itibaren kurumsal ve kişisel ihtiyaçlar dikkate alınarak; çalışanlar için farklı gelişim programları uygulanmaktadır.
Kurum Performansımızın temelini, en değerli kaynağımız insan kaynağının doğru yönetimi oluşturmaktadır. Performans yönetim sistemimiz, 360 derece yetkinlik değerlendirme ve performans kriterleri yöntemlerinden oluşmaktadır. Değerlendirme sonuçları; Yetenek ve Kariyer Yönetimi ve Ödül Takdir süreçlerimize yansımaktadır.
Organizasyonumuzu daha ileriye götürecek sahip olduğumuz yeteneklerin, öncelikle potansiyellerinin ortaya çıkartılması hedeflenir. Yeteneklerimizin potansiyelleri doğrultusunda gelişim planları uygulanır ve gelişim sonuçlarına göre kariyerlerine yön verilir.

İLKELERİMİZ

Katılımcı, üretken, yaratıcı ve mutlu bir ekiple çalışmak ilkesini benimseyen Öznur Savunma ve Havacılık'ın İK politikası; insan kaynağının sahip olduğu yaratıcılığı ve yetenekleri yönetmek esasına dayanır.

İK POLİTİKAMIZ

İnsan kaynağını rekabet unsurları arasında önemli bir avantaj olarak gören ÖZNUR; açık, dürüst ve katılımcı bir ortamda, işbirliği içinde hareket eden, bilgi birikimi ve tecrübenin paylaşıldığı, bilgiye ve geri bildirime açık bir ekip çalışması benimsemiştir.

GELİŞEN İŞ FIRSATLARI NELERDİR?
Ekonomik trendlere ve artan taleplere bağlı olarak şirket bünyemizde dönem dönem üretim bandında nitelikli teknik personel ve yönetici ihtiyacı gelişebilmektedir. Yeni yatırımlar ise beraberinde genişleyen bir ekip ihtiyacını da ortaya çıkarmaktadır.
SAĞLANAN SOSYAL HAKLAR NELERDİR?
İş kanunundan doğan sosyal haklar esas alınır. Ayrıca sosyal, kültürel, kişisel ve mesleki gelişimleri için eğitim olanakları, yurt içi ve yurt dışı fuarlarına katılım imkanı sunulmakta, sektörel gelişmeleri takip edebilecekleri etkinlikle katılma olanağı bulunmaktadır. Kurum içi sportif etkinliklerle motivasyon, ekip ruhu ve aidiyet duygusunun gelişimi her zaman desteklenmektedir.
NE KADAR SÜRE İŞ DENEYİMİ GEREKLİ?
Pozisyonun niteliklerine uygun iş deneyimine sahip olmayı prensip olarak benimserken, işe yerleştirme kriterlerinde tecrübe süresini de dikkate alırız.

AÇIK POZİSYONLAR


BİZE YAZIN

Yukarıda belirtilen açık pozisyonlara başvuru yapmak için formu doldurup gönderebilir, ayrıca genel ve staj başvurusu için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Adınız

Soyadınız


İlçe

İl

Adres

Posta kodu


Telefon

Eposta

Hangi Pozisyon


Hakkınızda


Çalışan Adayı Aydınlatma Metni”ni okudum ve onaylıyorum.