SÜREKLİ YENİLİK VE GELİŞME

Öznur Savunma/Havacılık müşterilerine üretim, kalite kontrol ve mekanik montaj konularında hizmet vermektedir. Firmamız, savunma ve havacılık sektöründe birçok firmaya hizmet verdiği gibi sivil sektör firmalarının ürün taleplerine de çözümler sunmaktadır.

Çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan Öznur Savunma/Havacılık, misyon ve vizyonuna uygun olan teknolojik alt yapı ve eğitim seviyesi yüksek kaliteli insan kaynağına sahiptir.

Öznur Savunma/Havacılık üretimde başarı için; teknolojinin gerekliliğine inanıp, bu amaçla en yeni teknolojiye sahip üretim araçlarını kullanmaktadır. Hızla değişen teknoloji ile beraber kendisini her zaman yenilemeye özen gösteren Öznur Savunma/Havacılık son teknolojiye sahip makine parkı ile hizmet sunmaktadır.

Öznur Savunma/Havacılık mevcut üretim altyapısı ve gelişen teknolojisi ile her çeşit boyut ve hassas toleransa sahip parçaların üretimini gerçekleştirebilmektedir.

Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve teknolojisi ile Öznur Savunma/Havacılık, Savunma sanayisinde önemli firmalar arasında yer almıştır.

Öznur Savunma/Havacılık üretilecek parçanın tasarımı ve geliştirilmesi aşamasında müşteri ile yaptığı ortak çalışmalar ile müşteri tasarımının geliştirilmesine de katkı sağlamaktadır. Bu amaçla eğitim seviyesi yüksek, deneyimli ve dinamik teknik elemanlarıyla dayanışma ve ekip çalışmasının en iyi örneklerini sergilemektedir.


MEKANİK MONTAJ TECRÜBESİ

Öznur Savunma/Havacılık, müşterilerin alt komple ve komple sistem ihtiyaçlarına da cevap verebilmek amacıyla mekanik montaj faaliyetlerini geliştirmiş ve alt komple ve komple sistem teslimatlarını gerçekleştirmiştir. Bu tür sistemlerin fonksiyonel testleri de müşteri isteklerine uygun olarak yapılmakta ve raporlandırılmaktadır.


YÜKSEK HASSASİYET

Öznur Savunma/Havacılık, kaliteye önem veren bir üretim anlayışı ile gerekli hassasiyeti elde edebilmek amacıyla ölçümlerini yapabilmek için 3 boyutlu CMM ölçüm cihazlarına sahiptir.

Değişen müşteri talepleri içerisinde, tüm parçaların ölçülmesi ve ölçüm sonuçlarının raporlandırılması gerçekleştirilmektedir. Müşteri isteğine bağlı olarak AS9102 standardına uygun ilk ürün denetimi faaliyetleri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Ölçümlerin yanı sıra tasarım isteklerine göre sızdırmazlık testi başarıyla uygulanmaktadır.